Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
Donate
About The TTSCpedia
Disclaimers
The TTSCpedia
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
List of Characters
(view source)
Revision as of 22:17, 17 February 2019
122 bytes added
,
5 years ago
no edit summary
Line 12:
Line 12:
|-
|-
| [[Microsoft Sam (nkrs200)]] || ||
| [[Microsoft Sam (nkrs200)]] || ||
+
|-
+
| [[Microsoft Mike (nkrs200)]] || ||
+
|-
+
| [[Microsoft Mary (nkrs200)]] || ||
|}
|}
|-|
|-|
Line 21:
Line 25:
|-
|-
| [[Microsoft Mike (TheROFL98)]] || ||
| [[Microsoft Mike (TheROFL98)]] || ||
+
|-
+
| [[Microsoft Mary (TheROFL98)]] || ||
+
|}
+
|-|
+
Project Nick=
+
{| class="wikitable"
+
! Protagonists !! Antagonists !! Neutral
+
|-
+
| [[Microsoft Sam (Project Nick)]] || ||
|}
|}
|-|
|-|
Line 38:
Line 51:
|-
|-
| [[Zarvox (FairPlay137-TTS)]] || ||
| [[Zarvox (FairPlay137-TTS)]] || ||
−
|}
−
|-|
−
Project Nick=
−
{| class="wikitable"
−
! Protagonists !! Antagonists !! Neutral
−
|-
−
| [[Microsoft Sam (Project Nick)]] || ||
|}
|}
</tabber>
</tabber>
FairPlay137
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Staff
,
Administrators
1,706
edits