Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
Donate
About The TTSCpedia
Disclaimers
The TTSCpedia
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
List of Characters
(view source)
Revision as of 11:21, 17 July 2023
49 bytes added
,
9 months ago
no edit summary
Line 779:
Line 779:
|[[Microsoft Sam (JSS Studios)]]||[[The Errorsaurus]]||[[PERIOD]]
|[[Microsoft Sam (JSS Studios)]]||[[The Errorsaurus]]||[[PERIOD]]
|-
|-
−
|[[Microsoft Mike (JSS Studios)]]||[[Macklesofter Han]]
+
|[[Microsoft Mike (JSS Studios)]]||[[Macklesofter Han
]]||[[Kris Pakett
]]
|-
|-
|[[Radar Overseer Scotty (JSS Studios)]]||[[Macklesofter Like]]
|[[Radar Overseer Scotty (JSS Studios)]]||[[Macklesofter Like]]
Line 787:
Line 787:
|[[Gold (JSS Studios)]]||[[Damit' Hekov]]
|[[Gold (JSS Studios)]]||[[Damit' Hekov]]
|-
|-
−
|[[Gravy]]
+
|[[Gravy
]]||[[Hill
]]
|-
|-
|[[JSS of JSS Studios]]
|[[JSS of JSS Studios]]
+
|-
+
|[[Sicromoft RAM]]
|}
|}
|-|
|-|
JSS Studios
129
edits