Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
Donate
About The TTSCpedia
Disclaimers
The TTSCpedia
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
List of Characters
(view source)
Revision as of 14:30, 14 June 2021
28 bytes added
,
2 years ago
no edit summary
Line 517:
Line 517:
|
|
|-
|-
−
|[[Microsoft Sam
XP
(JCtn6798)]]
+
|[[Microsoft Sam
X
(JCtn6798)]]
|[[Guy (JCtn6798)]]
|[[Guy (JCtn6798)]]
|
|
Line 525:
Line 525:
|
|
|-
|-
−
|[[Microsoft Mike
XP
(JCtn6798)]]
+
|[[Microsoft Mike
Z
(JCtn6798)]]
|[[Wally Warner (JCtn6798)]]
|[[Wally Warner (JCtn6798)]]
|
|
Line 533:
Line 533:
|
|
|-
|-
−
|[[Microsoft Mary
XP
(JCtn6798)]]
+
|[[Microsoft Mary
Y
(JCtn6798)]]
|[[Beulah (JCtn6798)]]
|[[Beulah (JCtn6798)]]
|
|
Line 562:
Line 562:
|-
|-
|[[Cortana (JCtn6798)]]
|[[Cortana (JCtn6798)]]
−
|[[Kitty
Hawked
(JCtn6798)]]
+
|[[Kitty
Hawkes
(JCtn6798)]]
|
|
|-
|-
Line 569:
Line 569:
|
|
|-
|-
−
|[[
Microsoft Haruka
]]
+
|
+
|[[
Kimberly (JCtn6798)
]]
+
|
+
|-
|[[ROFL Robot (JCtn6798)]]
|[[ROFL Robot (JCtn6798)]]
+
|
|
|
|-
|-
−
|[[Freddy (JCtn6798)]]||
|
|
+
|[[
Microsoft
Freddy (JCtn6798)]]|
+
|
+
|
|-
|-
−
|[[Brutus (JCtn6798)]]|
| |
|
+
|[[
Microsoft
Brutus (JCtn6798)]]
+
|
+
|
|-
|-
|-|
|-|
HenryMakesWiki
1
edit